Alexandr Hemala – televizní moderátor


Tak vstřícného a milého člověka, jakým je Martin, abys pohledal. Od prvního setkání jsem tak nějak intuitivně tušil, že na tohoto chlapíka je spolehnutí a tak je tomu po celou dobu naší spolupráce. Jeho pozitivní nálada a energie se přenese i na lidi, kteří s ním spolupracují – a co si budeme povídat, to je vzácný

Read More

Přemysl Šiffel – multimediální kreativec


Martin je profesionál, na kterého se můžete vždy spolehnout. Bez zbytečného vysvětlování a složitého zadání dokáže naprosto přesně pořídit video dle požadavků a to v úžasné produkční a kompoziční kvalitě. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

Read More

Adam Kunzo – product manager


Martin Krajíček nám natočil a sestříhal propagační video pro náš produkt. Potřebovali jsme speciální techniku, která vydrží i v náročných podmínkách natáčení uvnitř obráběcího CNC stroje. Martin touto technikou disponuje a díky jeho zkušenostem a pečlivosti vzniklo moc pěkné video.

Read More

Hana Kudová – projektankta


Děkuji Martinovi za tvorbu krátkého videa z mé celodenní konference Přírodního stavitelství. Podařilo se mu vložit do videa můj styl prezentace. Jsem z něj nadšená, protože mi prostě mluví z duše… lépe to nešlo vyjádřit. A jako bonus: video je velmi sledované na Facebooku, tudíž pro mne úžasná reklama do budoucna.

Read More

Tomáš Přáda – AV Media


Martin Krajíček s námi spolupracoval na realizaci naší zaměstnanecké konference. Chtěli jsme na videu zachytit klíčové momenty celé akce a zároveň emoce a atmosféru setkání. Martinovi se to povedlo na výbornou a přispět tak velkou měrou k úspěchu celé akce. Dokáže naslouchat zákazníkovi a jako profesionál dodat prvotřídní výsledek.

Read More

Štěpánka Duchková – moderátorka


S Martinem natáčím v Meteopressu několikrát měsíčně pořad Nejlepší počasí pro TV Barrandov a využívám ho i jako kameramana pro své mediální tréninky. Je vždy profesionální, milý a rychlý, což je pro tuhle práci ideální kombinace.

Read More

Marek Bednář – terapeut


Velmi děkuji Martinovi za vstřícnost a citlivost, s kterou se naší spolupráci na neobvyklém videu napůl natáčeném pod vodou věnoval. Mimo jeho lidské kvality oceňuji i profesionalitu výsledků jeho práce. S videem jsem velmi spokojený.

Read More

Lenka Dvořáková – lektorka


Martin se k našemu týmu připojil na základě doporučení, že je šikovný a zodpovědný. Zosobňuje kombinaci kreativity a spolehlivosti, která nebývá obvyklá. Dokáže také uplatnit vlastní názor, stejně jako přijmout názor ostatních. Obtížných úkolů se neleká, naopak, vnímá je jako výzvu. A výsledky pak hovoří samy za sebe.

Read More

Jiří Kudrna – lektor


Martin pro nás zpracovával vzdělávací videa. Byl odpovědný za natáčení, střih, světla a vytvoření úvodní znělky. S jeho prací jsem byl spokojený, protože vždy udělal to, na čem jsme se dohodli a navíc ve stanoveném termínu. Martinovy největší přednosti jsou preciznost a pečlivost, které ho doprovází na každém profesním kroku.

Read More